Biblioteka Publiczna Miasta i Gminy w Kańczudze

Co sądzisz o naszej nowej stronie?

wyniki

CZYTANIE TO KOCHANIE

Czytanie rozwija język dziecka, jego wyobraźnię, uczy empatii i pozytywnych zachowań. Wspólne czytanie pogłębia bliską relację rodzica z dzieckiem, pozwala na spędzenie każdej wolnej chwili razem, na budowanie bliskości. Dziecko, czytając z rodzicami czuje się bezpieczne i kochane.

Kinder Mleczna Kanapka wspiera ideę wspólnego czytania i rozdaje 50 000 książek!

Dzięki akcji Przerwa na wspólne czytanie możemy otrzymać książki dla naszej biblioteki!

To Wy decydujecie, które biblioteki zostaną obdarowane pakietami książek. Możecie zgłaszać swoich faworytów i głosować na nich. Biblioteki, które zdobędą największą liczbę głosów, otrzymają pakiety książek.

20 najlepszych dostanie zestawy 250 książek i pufy do wspólnego czytania. 100 kolejnych – zestawy 50 książek.

Książki dla was

Oprócz bibliotek zostaną obdarowani także rodzice z dziećmi!
Aż 40 000 książek z kolekcji Kinder Mlecznej Kanapki trafi do Was, abyście mogli je wspólnie czytać.

Zachęcamy do głosowania na naszą bibliotekę!!!                                   Od dnia 02 października 2017 r. na stronie

www.wspolneczytanie.pl

Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna